Walentynki

Kochani, w tym wyjątkowym dniu święta zakochanych po raz pierwszy na naszym blogu mamy coś dla Was. Obiecujemy, że będziemy tu częściej z rożnymi ciekawostkami z naszej branży.

Walentynki, to taki wyjątkowy dzień, w którym wyznajemy swoje uczucia ukochanej osobie, zatem jest to idealna chwila na zaręczyny. Każdy z nas pragnie, aby ta chwila była idealna. A najważniejsze dla każdego mężczyzny jest jednak to, aby ten wyjątkowy pierścionek spodobał się jego wybrance. Wybranie pierścionka zaręczynowego, to nie lada wyzwanie, zwłaszcza, że ich wybór jest bardzo duży. W naszej ofercie znajdziecie pierścionki z brylantami, szafirami, rubinami, szmaragdami i innymi kamieniami naturalnymi tj. opal, koral, topaz, tanzanit.

Panowie! Z tego co zaobserwowałyśmy to jednak klasyka wygrywa. Wiele kobiet czeka na brylant- nawet najmniejszy. To ten klasyczny, ponadczasowy pierścionek jest symbolem nieskończonej miłości i będzie przypominał waszej wybrance o tej wyjątkowej chwili.

Jeśli jednak oczekujesz czegoś więcej i pragniesz by na palcu Twojej ukochanej znalazł się pierścionek unikalny i zainspirowany Twoim pomysłem, zaprojektuj go, a nasi mistrzowie złotnictwa specjalnie dla Ciebie wykonają go z najwyższą starannością.  Poniżej możecie zobaczyć, jak w naszej pracowni powstaje ten wyjątkowy pierścionek z brylantem.

Kochani, życzymy Wam wszystkim w tym wyjątkowym dniu, pięknej i namiętnej miłości na całe życie 🙂

Specjalnie dla Was
A&M