Kontakt: 18 442 25 34
KATEGORIE PRODUKTÓW ▼

O nas

Firma Jubilerska Jan Cupicha powstała w 1985 r w Nowym Sączu.
Dzięki determinacji właściciela i dążeniu do najwyższej jakości wykonywanej biżuterii marka CUPICHA jest rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale również w Europie i na świecie.

Pracownia wyrobów jubilerskich

Zajmujemy się produkcją i handlem wyrobami jubilerskimi. W swojej ofercie posiadamy bardzo duży wybór wzorów biżuterii ślubnej i zaręczynowej. Stałe inwestycje w nowoczesne maszyny i narzędzia złotnicze, oraz dobór najwyższej klasy specjalistów zapewnia nam produkcję wyrobów złotniczych doskonałej jakości.
W naszej pracowni powstają również niepowtarzalne rękodzieła w 100% wykonane ręcznie, bardzo cenione przez naszych klientów za swoją indywidualność. Głównym celem firmy CUPICHA jest satysfakcja i zadowolenie Klientów, którym oferujemy nasze produkty.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy szybką realizację zamówień.
Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi jubilerskie. Odpowiednie zaplecze techniczne oraz zespół specjalistów zapewnia szybkie i solidne wykonanie każdego zlecenia.

Własny wzór obrączek ślubnych

Jeśli planujecie zakup obrączek, tych jedynych i na zawsze, oczekujecie profesjonalnej pomocy, bo wiecie że obrączka to wyjątkowy krążek, który ma dla Was duże znaczenie, odwiedźcie nasze salony Jubiler Cupicha i sprawdźcie jak dużo możemy Wam zaoferować. Z jaką starannością i troską pomagamy w wyborze tak ważnej biżuterii. Jako producent obrączek ślubnych, mamy bardzo bogaty wybór wzorów, tych klasycznych i nowoczesnych. Cały czas śledzimy nowe trendy w modzie, by sprostać wymaganiom naszych klientów. Czekamy również na Państwa propozycje, gdyż większość obrączek z naszej kolekcji może ulec kreatywnej zmianie według Państwa sugestii. Liczymy na współpracę, a obrączki natchnione Państwa pomysłem będą niepowtarzalne!
Jako producent biżuterii ślubnej zapewniamy Państwu największy wybór obrączek. Ten wyjątkowy klejnot wymaga szczególnej staranności wykonania, najwyższej jakości materiałów i ogromnej elastyczności wzorów. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo obrączki jednokolorowe, wielokolorowe i z diamentami.

Niepowtarzalne pierścionki zaręczynowe

Szukasz wyjątkowego pierścionka zaręczynowego dla swojej wybranki? Marzysz by był on piękny i niepowtarzalny? Przyjdź do naszych Salonów Jubiler Cupicha i sprawdź jak duży wybór olśniewających pierścionków czeka tu na Ciebie. Jeśli jednak oczekujesz czegoś więcej i pragniesz by na palcu Twojej ukochanej znalazł się pierścionek unikatowy i zainspirowany Twoim pomysłem, nie rezygnuj z tego! Powierz to naszym fachowcom, a oni specjalnie dla Ciebie zaprojektują i wykonają pierścionek, który z dumą wręczysz swojej ukochanej!!!

Nasza Firma świadczy również usługi z zakresu naprawy i renowacji biżuterii

Jeśli więc posiadasz biżuterię, która straciła blask i nie jest już tak piękna jak w dniu zakupu, sprawimy by znów olśniewała. U nas fachowo ją odnowimy by cieszyła Cię jak wcześniej.
Uszkodzona – niekoniecznie musi być bezużyteczna, przekładana z miejsca na miejsce. W naszym zakładzie profesjonalnie ją zregenerujemy, będzie wyglądała jak nowa. Dla nas to żaden problem!

Zajmujemy się również skupem metali szlachetnych

Złota, srebra, platyny oraz brylantów i kamieni szlachetnych.

Wykonujemy ekspertyzy i wyceny

Wyceny i ekspertyzy brylantów oraz biżuterii zarówno nowoczesnej jak i antycznej.

Grawerujemy (personalizacja biżuterii)

Napisy okolicznościowe na obrączkach, pierścionkach, medalikach, tabliczkach, bransoletach.

Złoto na wymianę

Preferencyjny system wymiany złomu metali szlachetnych na bony wartościowe realizowane w naszych sklepach firmowych. Bon opiewa na kwotę 20% wyższą od aktualnej ceny skupu złomu.
Przyjdź i zobacz jak dużo możemy Ci zaoferować!!!

Zapraszamy do Naszych Salonów w Nowym Sączu

ul. Wałowa 6
oraz
ul.Nawojowska 1