Kontakt: 18 442 25 34

Opinie

Klienci o nas

Zostałem dziadkiem. Chciałem zrobić prezent wnuczce, mieszka kilka tys.km stąd, ma 6 m-cy, do tej pory była w kraju 1 raz. Coś sobie wymyśliłem i któregoś dnia, po pracy zaglądnąłem do znanego sklepu jubiler w Krakowie, z przeświadczeniem że załatwię sprawę. Później były następne sklepy… i o ironio… nic. Aż w końcu trafiłem na firmę w której nie było :”Nooo, moooże bbby się udało to zrobić” tylko :”Proszę powiedzieć co Pan sobie życzy”. I w tym miejscu moje marzenie stało się faktem. Urodziło się cudeńko, jedyne i niepowtarzalne. Nie ma takiego drugiego na świecie, bo to ręczna robota. Malutkie dzieło sztuki. Serduszko z pełnego złota, nie wydmuszka, z pięknym grawerem. I to wszystko w bardzo miłej atmosferze, z fachowym doradztwem, w przystępnej cenie. Może czasem warto wstąpić do Nowego Sącza. Na kawę i nie tylko. Ja w każdym razie nie żałuję. I polecam innym którzy szukają czegoś oryginalnego, wyjątkowego i pięknego. Ja jestem bardzo zadowolony. Pięknie dziękuję. A tak wracając do wnuczki, mam nadzieję że jak będzie trochę starsza, spyta: „Mamo, tato, co to takiego jest Kłaj?” Pozdrawiam serdecznie.

Tadek K.

Dziękujemy za piękne obrączki, jak zwykle spełniliście nasze oczekiwania i stanęliście na wysokości zadania.

Joanna i Szymon

Obrączki są piękne, takie jak sobie wymarzyliśmy. Dziękujemy!

Karolina i Wojciech

Z całego serca polecam biżuterię CUPICHA. Jest ona nieodłącznym elementem podczas moich koncertów, a także w życiu codziennym. Te cudeńka dodają blasku każdej kobiecie i wydobywają z niej piękno.

Izabela Szafrańska

Prezent idealny! Polecam z całego serca Jubiler Cupicha!

Kinga G.

Dostałam cudny pierścionek zaręczynowy zakupiony u Jubilera Cupicha, na moje zachwyty narzeczony przyznał, że wybór zawdzięcza doradztwu uroczych Pań zatrudnionych w salonie. Zatem bardzo dziękuję uroczym Paniom i polecam Firmę Jubilerską Cupicha.

Halina

Podziel się swoją opinią