Kontakt: 18 442 25 34
KATEGORIE PRODUKTÓW ▼

Opinie

Klienci o nas

Wymarzony naszyjnik dotarł do mnie bardzo szybko. Długo go szukałam i pewnie wrócę do Was po inne podhalańskie cudeńka i inspirację 🙂 Dziękuję za ręcznie napisany list- poczułam się wyjątkowo i zapragnęłam odwiedzić Was osobiście.

Pozdrawiam Anna

Nasze obrączki ślubne zaprojektowaliśmy sami. Z gotowym szkicem udaliśmy się do naszego ulubionego salonu jubilerskiego Cupicha w Nowym Sączu. Obrączki wyszły dokładnie tak jak je sobie wymarzyliśmy. Dziękujemy i do zobaczenia! Na pewno do Was wrócimy po kolejne zakupy i oczywiście będziemy polecać!

Magdalena i Jakub

Z całego serca polecam biżuterię CUPICHA. Jest ona nieodłącznym elementem podczas moich koncertów, a także w życiu codziennym. Te cudeńka dodają blasku każdej kobiecie i wydobywają z niej piękno.

Izabela Szafrańska

Zostałem dziadkiem. Chciałem zrobić prezent wnuczce, mieszka kilka tys.km stąd, ma 6 m-cy, do tej pory była w kraju 1 raz. Coś sobie wymyśliłem i któregoś dnia, po pracy zaglądnąłem do znanego sklepu jubiler w Krakowie, z przeświadczeniem że załatwię sprawę. Później były następne sklepy… i o ironio… nic. Aż w końcu trafiłem na firmę w której nie było :”Nooo, moooże bbby się udało to zrobić” tylko :”Proszę powiedzieć co Pan sobie życzy”. I w tym miejscu moje marzenie stało się faktem. Urodziło się cudeńko, jedyne i niepowtarzalne. Nie ma takiego drugiego na świecie, bo to ręczna robota. Malutkie dzieło sztuki. Serduszko z pełnego złota, nie wydmuszka, z pięknym grawerem. I to wszystko w bardzo miłej atmosferze, z fachowym doradztwem, w przystępnej cenie. Może czasem warto wstąpić do Nowego Sącza. Na kawę i nie tylko. Ja w każdym razie nie żałuję. I polecam innym którzy szukają czegoś oryginalnego, wyjątkowego i pięknego. Ja jestem bardzo zadowolony. Pięknie dziękuję. A tak wracając do wnuczki, mam nadzieję że jak będzie trochę starsza, spyta: „Mamo, tato, co to takiego jest Kłaj?” Pozdrawiam serdecznie.

Tadek K.

Dziękujemy za piękne obrączki, jak zwykle spełniliście nasze oczekiwania i stanęliście na wysokości zadania.

Joanna i Szymon

Obrączki są piękne, takie jak sobie wymarzyliśmy. Dziękujemy!

Karolina i Wojciech

Dostałam cudny pierścionek zaręczynowy zakupiony u Jubilera Cupicha, na moje zachwyty narzeczony przyznał, że wybór zawdzięcza doradztwu uroczych Pań zatrudnionych w salonie. Zatem bardzo dziękuję uroczym Paniom i polecam Firmę Jubilerską Cupicha.

Halina

Prezent idealny! Polecam z całego serca Jubiler Cupicha!

Kinga G.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu obrączek ślubnych, które są piękne i niepowtarzalne. Praca jubilerska na najwyższym poziomie, bardzo precyzyjna. Obsługiwała nas Pani Ania, bardzo miła i kompetentna osoba, to bardzo ważne podczas pracy z klientami, bo w dzisiejszych czasach takich pracowników jest niewielu, którym się chce i są zaangażowani. Miłym zaskoczeniem były ręcznie napisane życzenia i upominek od Firmy.

Poszukiwania prezentu na chrzciny bratanka trwały długo. Padł pomysł by wręczyć medalik z wizerunkiem patrona – Świętego Franciszka. Sklepy jubilerskie nie miały, na zamówienie nie było możliwości. Kiedy traciłam nadzieję, znalazłam Was. Obsługa ekspresowa z dbałością o każdy detal i zadowolenie klienta. Tym skradliście moje serce. Będę do Was wracać.

Podziel się z nami swoją opinią